خدمات ما

اخبار سايت

بانک توسعه اسلامي (IDB) با هدف پيشبرد توسعه اقتصادي و پيشرفت اجتماعي کشورهاي عضو و جوامع مسلمان کشورهاي غير عضو در سراسر جهان بر اساس اصول شريعت اسلامي در سال 1975 با سرمايه اوليه 755 ميليون دينار اسلامي تاسيس گرديد.

تسهيلات پروژه اي عمدتاً به منظور تامين نيازهاي ارزي  پروژه هاي توليدي، عمراني و زير بنايي اولويت دار بخش دولتي، تعيين شده بر اساس برنامه همکاري سه ساله کشورمان با بانک توسعه اسلامي، اعطا ميگردد. بانک توسعه اسلامي هر سه سال يکبار با اعزام هيأتهايي جهت تعيين پروژه‌هاي الويت دار دولتي کشور، ضمن برگزاري جلساتي با وزارتخانه هاي مختلف و نهادهاي دولتي و معاونت برنامه ريزي و نظارت راهبردي، سند سه ساله همکاري بانک با کشورمان را تنظيم مي‌نمايد که اين سند به عنوان ملاک عمل جهت تامين مالي پروژه‌هاي الويت دار کشور در طي سه سال برنامه، قرار مي‌گيرد.

 

تامين مالي و فعاليتهاي مربوط به گروه بانک توسعه اسلامي (IDB) را مي توان به چهارگروه عمده تقسيم نمود:
1. تامين مالي پروژه ها (بلند مدت) و عمليات کمک فني

2. عمليات تامين مالي تجاري (کوتاه مدت)

3. عمليات طرحها و موسسات زير مجموعه گروه IDB

4. عمليات صندوق وقف (کمک ويژه)

شرکت کالای دانشگاه تهران با برخورداری از کادری مجرب و آشنا با امور بانکی و تجربه بسيار در اخذ وام ارزی از بانک توسعه اسلامی جهت بخش آب و فاضلاب و نيرو در کشور، اکنون اين آمادگی را دارد تا جهت دانشگاهها، مراکز تحقيقاتی و موسسات علمی پژوهشی اقدام به تهيه وام نمايد. بمنظور کسب اطلاعات بيشتر با ما تماس حاصل نموده تا در اسرع وقت جوابگوی نيازهای شما باشيم. 


شرکت کالای دانشگاه تهران افتخار دارد با تجربه و همکاری شرکت های داخلی با بهترین کیفیت و قیمت های رقابتی آمادگی خود را جهت سکوبندی و تجهیز آزمایشگاهی مراکز تحقیقاتی و آموزشی و صنعتی اعلام نماید. لذا جهت کسب اطلاعات بیشتر به بخش سکوبندی آزمایشگاهی مراجعه فرمایید.

شرکت کالای دانشگاه تهران در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران برای تسهیل در امور خدمات علمی پژوهشی دانشگاهها و مراکز تحقیقاتی کشور که منجر به تسریع در روند رشد و توسعه دانشگاهها شود تاسیس گردید که از جمله فعالیت های آن تهیه تجهیزات آزمایشگاهی تخصصی، طراحی و ایجاد آزمایشگاه مرجع، تهیه کتب، نشریات و بانکهای اطلاعاتی، برگزاری همایش، کنگره، نمایشگاه، دوره های آموزشی تخصصی،اخذ وام و تسهیلات ارزی از جمله فعالیتهایی است که این شرکت با شناخت به تمامی حوزه های مورد بحث و نواقص موجود در کشور با انسجام بخشی و مدیریت صحیح از هدر رفتن نیروها و منابع جلوگیری و با کیفیت و سرعت عمل بهتری نسبت به ارائه خدمات فعالیت می کند. لذا در اولین اقدام با تاسیس سایت اینترنتی شرکت کالای دانشگاه تهران نسبت به ارائه مستمر خدمات قابل ارائه به دانشگاهیان اقدام می نماید.